Samochody poleasingowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Samochody poleasingowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
Rodzaj działalności
Krótki opis

Poleasingowe.pl to platforma, który prowadzi sprzedaż poleasingowych samochodów, maszyn przemysłowych, maszyny rolnicze, sprzęt medyczny, motocykle, sprzęt budowlany i wiele innych. Serwis oferuje transparentność ofert i przejrzysty proces sprzedaży. Wszystkie ceny są adekwatne do stanu technicznego maszyn i pojazdów.

Samochód poleasingowy

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Sprzedaż w serwis przebiega w systemie aukcyjnym. Jest świetna strona dla osób, które poszukują nowoczesnego sprzętu poleasingowego w atrakcyjnych cenach. Firma stosuje odpowiednie systemy informatyczne, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników serwisu. Na stronie prezentowane są oferty banków, instytucji oraz firm leasingowych, które posiadają własną flotę samochodów.

Samochód poleasingowy

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Każdy wystawiony pojazdy czy sprzęt, jest dokładnie sprawdzany przez rzeczoznawcę, które wykonuje rzetelny opis. Klienci mają pewność, że kupują w pełni sprawny techniczny sprzęt zgodny z informacjami zawartymi w opisie. Licytacja na stronie może przebiegać manualnie lub za pomocą agenta, który prowadzi aukcję do maksymalnej kwoty ustalonej prze klienta.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Zobacz na stronie
Telefon
801009409
Ich cztery kąty
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Regon
021014968
Nip
8942976550
  • Samochody poleasingowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl
  • Samochody poleasingowe – Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl