P.G. GROUP – laserowe cięcie blach Wrocław

P.G. GROUP – laserowe cięcie blach Wrocław
Rodzaj działalności
Krótki opis

Nasza firma na rynku istnieje od wielu lat, zapewniając szeroki wybór produktów mających zastosowanie w przemyśle, budownictwie czy też w pracach wykończeniowych. Dysponujemy bardzo doświadczoną ekipą fachowców oraz nowoczesnym sprzętem co pozwala nam na produkcję nawet bardzo zaawansowanych produktów. Dbamy o satysfakcję klientów, a także warunki pracy naszych fachowców.

Cięcie laserem Wrocław fot.1

Przykładowymi produktami, które są w naszej ofercie, są obróbki blacharskie, blachy trapezowe, blachodachówka czy też okna dachowe i rynny. Poza produktami jesteśmy w stanie dla naszych klientów wykonać także wiele usług. Potrafimy zająć się gięciem blachy, wykonywaniem perforacji, zaginaniem blachy i wieloma innymi usługami.

Cięcie laserem Wrocław fot.2

Do realizacji każdego zadania podchodzimy w sposób profesjonalny i staramy się je wykonywać tak, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami zarówno może otrzymać produkty najwyższej jakości, jak również usługi, które realizujemy.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon
713169301
Ich cztery kąty
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Regon
932645847
Nip
8961302657
  • P.G. GROUP – laserowe cięcie blach Wrocław
  • P.G. GROUP – laserowe cięcie blach Wrocław