OptoVet – przychodnia weterynaryjna Wrocław

OptoVet – przychodnia weterynaryjna Wrocław
Rodzaj działalności
Krótki opis

Zadbaj już teraz o swojego pupila. Jeśli poszukujesz dobrego weterynarza, to świetnie trafiłeś. W naszym gabinecie możesz wyleczyć swojego psa lub kota. Każdego dna dokładamy wszelkich starań, aby Twój pupil miał jak najlepsze warunki do leczenia się. Najlepszy weterynarz w okolicy. Gwarantujemy najwyższy paziom leczenia Twojego pupila.

Przyjmujemy w dogodnych godzinach, dlatego każdy będzie mógł skorzystać z naszych usług wtedy, kiedy będzie mu to pasowało. Okulistyka psów i kotów, to nasza specjalność. Wiemy, jak zbadać o Twoje zwierzę. Dla nas zawsze najważniejsze jest dobro Twojego pupila. Chirurgia ,badania laboratoryjne, usg? To i o wiele, wiele więcej będziesz mógł teraz zapewnić swojemu zwierzęciu.

Jesteśmy pewni, że żarówo Ty, jak i Twój pupil będziecie w pełni zadowoleni z naszych usług. Świadczymy usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie. Daj nam szansę, a my zadbamy o Twojego psa lub kota najlepiej jak to tylko jest możliwe. Nie zwlekaj już teraz skona kuj się w celu omówienia wizyty. Bądź z nami.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Zobacz na stronie
Telefon
534820033
Ich cztery kąty
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
Regon
366321634
Nip
8952114212
  • OptoVet – przychodnia weterynaryjna Wrocław