Kosze naśmieci ze sklepu Smart Bin

Kosze naśmieci ze sklepu Smart Bin
Daunpol znalazł: Kosze naśmieci ze sklepu Smart Bin
Rodzaj działalności:
Krótki opis:

Smart Bin to firma, która udostępnia zainteresowanym klientom różnorodne kosze i worki na śmieci. W ofercie znajdują się kosze wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W zdecydowanej większości przypadków są one produkowane z metalu, dlatego gwarantują użytkownikom wytrzymałość, solidność i trwałość.

Kosz na śmieci z oferty sklepu Smart Bin fot.1

Sklep internetowy dysponuje bardzo rozbudowanym asortymentem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić zgniatarki do butelek czy też artykuły znajdujące zastosowanie w pralniach. Wyroby, w które można się wyposażyć charakteryzują się długą żywotnością. Ich niezaprzeczalnym atutem jest przystępna cena. Wszystkie zamówienia pochodzące od klientów są realizowane fachowo i ekspresowo.

Kosz na śmieci z oferty sklepu Smart Bin fot.1

Do dyspozycji oddano produkty takich marek, jak: Wesco czy też Brabantia. Kosze różnią się od siebie m.in. pojemnością, dlatego to klient ma w tym zakresie decydujący głos. Ostateczny wybór będzie uzależniony od konkretnych potrzeb użytkowników. Produkty mogą znaleźć zastosowanie w gospodarstwach domowych, galeriach handlowych, jak i biurach.

Zobacz na stronie: kosze na śmieci
Telefon: 733999777
Ich cztery kąty: ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
Regon: 360007888
Nip: 6161473965
  • Kosze naśmieci ze sklepu Smart Bin
  • Kosze naśmieci ze sklepu Smart Bin