Firma Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych

Firma Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych
Rodzaj działalności
Krótki opis

Zaprojektowałeś już swój nowy dom? Jesteś właśnie na etapie stawiania go? My mamy dla Ciebie wiązary, dzięki którym Twój nowy dom będzie mógł niedługo powstać i będzie się mógł nim cieszyć w pełnym wymiarze. Nasza firma jak nikt zna się na wiązarach. Grono fachowców postawi dla Ciebie wiązary. Jesteśmy oficjalnym producentem, dlatego kupując u nas masz pewność najwyższej jakości zakupionych wiązar.

Wiązary dachowe Świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wysoka jakość z stosunkowo niską cenę. Kup u nas wiązary i ciesz się dobrze postawionym domem. W końcu to on ma Ci służyć przez długie lata, dlatego musisz mieć pewność, że został postawiony z najlepszych materiałów. Tylko wtedy będziesz się mógł cieszyć domem tak długo, jak to tylko możliwe.

Wiązary dachowe Świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Nasza ekipa dostarczy wiązary na trenie całego Dolnego Śląska, w tym ofertę specjalną dla Świdnicy i okolic. Jeśli w tym miejscu ma stanąć Twój nowy dom, to koniecznie powinieneś się z nami skontaktować, my działamy właśnie tutaj. Obdaruj nas zaufanie tak, jak inni nasi klienci i ciesz się naszym pełnym profesjonalizmem. Najwyższa jakość za najniższą cenę.

Wiązar Polska

Telefon
578211132
Ich cztery kąty
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Regon
011059223
Nip
1230537879
  • Firma Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych
  • Firma Wiązar Polska – producent wiązarów dachowych