Suszarka do rąk T500E Starmix

Jednym z ostatnich elementów na liście zakupów wyposażenia łazienki, znajdują się suszarki do rąk. I tak, w zależności od wielkości budżetu, który nam pozostał na ten cel, możemy produktów poszukiwać aż w trzech kategoriach cenowych. Pierwsza z nich to najtańsze suszarki do rąk, mieszące się w cenie do 200 złotych. Nie ukrywajmy, że jeśli chodzi o jakość wykonania i wydajność pracy, nie powalają one na nogi. Z drugiej strony, jako podstawowe wyposażenie suszarki w jednoosobowym warsztacie na pewno zdadzą egzamin przez kilka kolejnych lat. Natomiast naszym zdaniem, lepiej poszukać czegoś nowocześniejszego, wybierając produkty z drugiej grupy suszarek. W tej kategorii znajdujemy urządzenia w cenie od 200 do 500 złotych. Są one dedykowane do użytkowania w klasycznych warunkach domowych lub biurowych, oferując bardzo atrakcyjny stosunek jakości do ceny i wytrzymałości. Powyżej kwoty 500 złotych mamy natomiast suszarki do rąk, przeznaczone do pracy w większych łazienkach, użytkowanych przez dużą liczbę osób. Są to stacje benzynowe, centra handlowe czy szpitale.

Przedstawicielem niedrogiej, a przy tym bardzo skutecznej i wydajnej suszarki jest produkt firmy Starmix T 500 E. W kategorii suszarek do rąk, jest to niewątpliwy faworyt, jeżeli poszukujesz urządzenia o dużej mocy i wyróżniającym się wyglądzie. W tym pierwszym przypadku, mamy d swojej dyspozycji 1800 W mocy znamionowej, co w praktyce przekłada się na około 25 sekundowy cykl suszenia dłoni, a także ok. 38 litrów powietrza, wyrzucanego na jedną sekundę. Z pozostałych elementów wyposażenia, które mogą być ciekawe dla użytkowania tej suszarki do rąk, jest specjalny ogranicznik termiczny. Zabezpiecza ona suszarkę przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania. Tak mogłoby się zdarzyć, jeśli ktoś celowo przez dłuższy czas podkłada pod suszarkę ręce lub inny przedmiot, wzbudzając fotokomórkę i zmuszając urządzenie do ciągłej pracy.

Aby ograniczyć związane z tym straty, stosuje się tak zwany termik. Jeśli ulegnie od przerwaniu, spowodowanym wzrostem temperatury do alarmowego poziomu, układ elektryczny ulega przerwaniu i suszarki do rąk przestają działa. Aby ponownie przywrócić je do życia, konieczne będzie zamontowanie nowego bezpiecznika. Z tego rozwiązania korzystają niemal wszystkie suszarki do rąk i okazuje się ono jednym ze skuteczniejszych, jakie do tej pory wymyślono. Ale to nie wszystkie nowoczesne rozwiązania, które suszarki do rąk Starmix posiadają. Kolejne z nich, o którym również warto wspomnieć to bezpiecznik sensorowy. Jego celem jest wyłączenie suszarki po czterech minutach ciągłej pracy.

Jak widać, prezentowany tutaj model suszarki do rąk, posiada bardzo dużą liczbę zalet. Co ważne, jest ona dostępne w przystępnej dla większości klientów biznesowych cenie. Bardzo długo gwarancja, niezawodne oponie użytkowników, a w końcu nowoczesny wygląd – każda z tych rzeczy skłania do tego, aby zdecydować się na zakup tego modelu i cieszyć się jego długim i bezproblemowym użytkowaniem w łazience w hotelu lub biurze.