Jaką kupić suszarkę do rąk?

Wydawać się może, że znalezienie ładnej, niezawodnej i niedrogiej suszarki do rąk nie jest łatwe. Jeżeli do tej pory nie udało ci się trafić na produkt, który łączył by w sobie wszystkie z tych cech, przyszła pora na dokonanie zupełnie nowego odkrycia. A jest nim suszarka do rąk Midiflow, w obudowie w kolorze srebrnym, wykonana z tworzywa ABS. Na pierwszy rzut oka, suszarka sprawia wrażenie, jakby była wykonana ze stali szczotkowanej. W tym tkwi już jedna z jej zalet. Kolejna, to bardzo wysoka moc urządzenia, wynosząca aż 1650 W. W praktyce przekłada się to na krótki czas suszenia dłoni, wynoszący zaledwie pół minuty. Średnia temperatura powietrza, które suszarka do rąk wyrzuca na zewnątrz, wynosi około 54 stopnie. To bardzo dobre parametry, pozwalające na sprawne suszenie rąk, bez jednoczesnego ryzyka ich przesuszenia.

Suszarki do rąk zwykle kojarzą nam się z przemysłowymi urządzeniami, których design może pozostawić wiele do życzenia. Tymczasem suszarki do rąk z firmy Warmtec są tego kompletnym zaprzeczeniem. Patrząc z bliska na każdy z produktów, oferowanych przez tę firmę, zauważymy że łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy, jakich można od nich oczekiwać. To zarówno lekki i przyjemny dla oka design, niezawodne rozwiązania techniczne, drzemiące pod obudową, a w końcu bardzo wysoka kultura pracy, objawiająca się niskim poziomem hałasu. W przypadku opisywanej tutaj suszarki do rąk Warmtec MidiFlow 1650W, głośność pracy na maksymalnym poziomie nie przekracza 60 db. Warto w tym miejscu nadmienić, że duża liczba drogich suszarek do rąk, w cenie przekraczającej 1000 złotych, pracuje głośniej niż70 db. Bardzo niski poziom hałasu sprawia, że suszarki do rąk z tej serii są bardzo chętnie wybierane wszędzie tam, gdzie liczy się praca w skupieniu, a nawet dalekie hałasy, dobiegające z łazienek, mogą drażnić lub dekoncentrować.

Firma Warmtec, sama w sobie jest bardzo znanym i cenionym producentem suszarek do rąk. Niesamowicie pozytywne opinie, jakie można bez trudu znaleźć na temat każdego z oferowanych przez nią produktów, sprawiają że na wszystkie suszarki do rąk, w tym również prezentowany tutaj model, udzielana jest aż 3 letnia gwarancja producenta. To prawdziwa rzadkość na rynku, której próżno szukać u pozostałych producentów. Dodajmy, że standardowa gwarancja na suszarki do rąk innych firm, wynosi około 2 lat. W tym przypadku mamy do czynienia z jeszcze jedną ważną rzeczą. A mianowicie, gwarancja na suszarkę działa na zasadzie door to door. Oznacza to, że w przypadku jeśli urządzenie będzie trzeba wysłać do producenta na naprawę gwarancyjną, zrobimy to za pośrednictwem kuriera, który odbierze ją z naszego domu lub firmy. Nie będziemy musieli samodzielnie zawozić urządzenia do lokalnego punktu, co oczywiście zabiera nam czas i może generować dodatkowe koszta.

Szybki rzut oka na całą suszarkę i naprawdę trudno pozbyć się wrażeniu, że będzie doskonale wyglądała w każdym miejscu. Co więcej, suszarka jest lekka i łatwa w montażu, dlatego idealnie daje sobie radę również w łazienkach w domach i mieszkaniach.